MamaNa czasie

Najpopularniejsze mamy polskich celebrytów, gwiazd

Kobieta celebrytka

Jacy rodzice takie i dzieci? Wiele mówi się o celebrytach i sławnych osobach, które zrobiły kariery w show-biznesie i równie często zdecydowały się na taką drogę, przez swoich równie sławnych rodziców. Jak wygląda to w przypadku słynnych mama i ich dzieci?

Znane dzieci znanych rodziców, czyli niedaleko pada jabłko od jabłoni

Obecnie mamy w show-biznesie wiele znanych i często także lubianych osób, które w pewnym stopniu zyskały status celebrytów i można ich znaleźć na wielu wydarzeniach czy okładkach magazynów. Wielu z nich osiągnęło sukces znajomościami lub talentem, nierzadko czerpiąc z wiedzy i doświadczenia rodziców, którzy w przeszłości byli równie sławni. Zarażeni miłością do mediów, sami też postanowili spróbować i… udało się. Które gwiazdy mogą pochwalić się równie sławnymi matkami?

Grażyna Torbicka i jej matka Krystyna Loska

Grażyna Torbicka to znana prezenterka telewizyjna, która znana jest widzom już od dobrych ponad dwóch dekad. Może mało kto wie, ale poszła ona śladami swojej matki, którą jest Krystyna Loska, w przeszłości także bardzo znana i lubiana prezenterka. Choć na szklanym ekranie nie występuje już od lat, wciąż jest rozpoznawana przez nieco starszych widzów.

Dorota Szelągowska i jej matka Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska może być dobrze znana wielu widzom, jako że przewinęła się przez wiele stacji telewizyjnych i ich programów. Z pewnością można jej dać status celebrytki, ale jej matka jest równie znana jak ona, o ile nie bardziej. Chodzi oczywiście o pisarkę i dziennikarkę Katarzynę Grocholę, której powieści wciąż cieszą się ogromną popularnością. Stara się być nadal aktywna, wydaje kolejne książki i prowadzi spotkania z czytelnikami.

Młoda kobieta na zdjęciu

Małgorzata Bernatowicz i jej matka Ewa Kasprzyk

W tym przypadku mamy do czynienia nieco z cieniem sławnej matki, bo właśnie przez jej pryzmat była postrzegana Małgorzata Bernatowicz. Jej matka, Ewa Kasprzyk to słynna polska aktorka, która na swoją popularność pracowała latami. Jej córka poszła nieco inną drogą, bowiem wybrała karierę piosenkarki.

Dzieci Magdy Gessler

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych restauratorek, prowadząca własne programy telewizyjne. Dzięki charakterystycznemu wyglądowi oraz zachowaniu bardzo szybko zyskała rozgłos. W jej ślady postanowiły pójść dzieci. Lara wciąż stawia nowe kroki, w czym pomógł jej występ w „American Express”. Podobną drogą do matki poszedł syn, Tadeusz Muller, który także prowadzi własny program telewizyjny i kulinariach, ma też kilka własnych restauracji.

2 komentarze

  1. jaka 1 lutego, 2022 at 13:33 Odpowiedz

    No fajne zestawienie. Dzisiaj jednak jest tego chyba znacznie więcej. Instagram sprawia, że każdy z dnia na dzień może stać się celebrytą. Nawet dzieci gwiazd i odwrotnie.

dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *